4. 12. 2023

O nás

Společnost d-eye czechia s.r.o.

je dodavatelem řešení a služeb v oblasti datového managementu a bezpečnosti dat včetně implementace ochrany osobních údajů do prostředí organizace správce či zpracovatele osobních údajů.

V neposlední řadě poskytuje také poradenství a školení v oblasti zadávání veřejných zakázek.

Disponujeme zkušeným týmem analytiků, datových manažerů, bezpečnostních manažerů, konzultantů a školitelů s dlouholetou praxí jak v komerční sféře, tak i ve státní a veřejné správě.

“Dohlížíme na vaše data”

Vedení společnosti

Ing. Roman Rábek

Je specialistou pro oblast kybernetické bezpečnosti, řízení projektů a systémy veřejných zakázek.

Ve společnosti d-eye czechia s.r.o. pracuje na pozici Projektový a Bezpečnostní manažer a Pověřenec pro ochranu osobních údajů.

Je Předsedou Výboru Komory pověřenců pro ochranu osobních údajů.

Má zkušenosti v oblastech architektury, vývoje a bezpečnosti rozsáhlých informačních systémů včetně systémů nakládajících s utajovanými informacemi. Ve své praxi se podílel na vývoji a implementaci moderních školicích metod, na vývoji a realizaci více než deseti projektů s celostátní působností a rozsahem, včetně školení uživatelů a dalších systémových rolí.

Mgr. Vladimíra Hloušková

Je specialistou pro oblast datového managementu a kybernetické bezpečnosti.

Ve společnosti d-eye czechia s.r.o. pracuje na pozici datový manažer a Pověřenec pro ochranu osobních údajů.

Po dokončení studií v Ústavu informačních studií, FF Univerzity Karlovy v Praze působila v rezortu Ministerstva obrany ČR jako datový manager ve správě dat na centrální úrovni. Následně pracovala jako ECM analytik a konzultant ve společnosti SEFIRA spol. s r.o., v DCB Actuaries and Consultants s.r.o jako konzultant na správu dat a ve společnosti Inteligent Markets a.s. jako informační analytik. Ve společnosti d-eye czechia, s.r.o. pracuje v roli datového managera a konzultanta bezpečnosti dat se specializací na ochranu osobních údajů.
Je spoluautorkou několika publikací zabývajících se bezpečností dat a elektronických dokumentů.